Web Development Services

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Etkili bir sosyal strateji, işinizi büyütmenize, sosyal varlığınızı korumanıza ve kitleyle etkileşime girmenize yardımcı olabilir.

Biz tam hizmet bir  SEO ajansıyız. Sosyal medya uzmanlarımız, işletme hedeflerinizi belirlemenize, hedef kitlenizi tanımlamanıza, çekici ve paylaşmaya değer içeriği yaratmanıza ve sonunda sosyal paylaşım ortamınızı çevrimiçi varlığınızın tüm diğer yönleriyle entegre etmenize yardımcı olabilir.

Markanız ve kitleniz için özel olarak tasarlanmış olan Sosyal Medya Pazarlama stratejilerini uyarlayacağız. Yeni müşteriler çekmek ve karlılığınızı artırmak amacıyla, tamamen desteklenen ve yönetilen sosyal programlar, içerik planlama , blog yazarlarının hizmet vermesi ve video dağıtımını diğer hizmetler arasında edineceksiniz.

 
Sosyal Medya Hizmetimiz size, marka, ürün veya hizmetin farkındalığını artırmak için bilgi bağlanıp paylaşma imkânı sunar. Sosyal Medya Reklamcılığının sonuçları, tweet sayısına, paylaşımlara, yorumlara, beğenilere ve görüşlere yansır. Sosyal Medya Pazarlama, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği, Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn gibi en popüler sosyal medya platformlarında uygular.

Marka İzleme

İşinizin itibarını geliştirmenize ve izlemenize yardımcı olabilir ve kullanıcıların markanızı nasıl algıladıklarını öğrenebiliriz.

Social Media Contests

Facebook, Twitter veya Pinterest içeriği trafiğinizi kısa sürede artırabilir. Uzmanlarımız, markanız için en uygun içeriği ve platformu belirlemenize yardımcı olabilir.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya uzmanlarından oluşan ekibimiz hesaplarınızı sizin adınıza yönetebilir ve kitlenizle etkileşime geçebilir.

Kurulum ve Özel Profil Tasarımı

Markanız ve kitlenizle birlikte yansıdığı kaliteli içerik ve estetik ile Sosyal medya profillerini oluşturur ve özelleştiririz.

Projenizden bahsedin ve dönüşüme başlayın

Ekibimiz, sosyal medya pazarlama, SEO ve çevrimiçi tanıtımın potansiyelinin tamamını çözmenize yardımcı olabilir!

Fields marked with an * are required

(isteğe bağlı)

(isteğe bağlı)

Lütfen, kontrol etmemizi istediğiniz şeyleri bize bildirin.

Çalışmalarımız

Tüm projeleri görün