Reputation Managment Services

İtibar yönetimi

İtibar Yönetimi görünürlüğü artırabilir, marka hakkını geliştirir ve çevrimiçi itibarınızı geliştirirken savunuculuk oluşturmaya yardımcı olur.

İtibar Yönetimi, bir işletmenin arama motorları içindeki üne kavuşarak çevrimiçi görünürlüğü artırmayı ve ziyaretçileri bir web sitesine yönlendirmeyi amaçlamaktadır. Konuşmayı arttırarak ve "nüfuz unsurunu etkileyerek" tartışmayı geliştirmeye yardımcı olur. Çevrimiçi İtibar Yönetimi ya olumlu marka ve anahtar kelime içeriğine dayalı arama sonuçlarını artırmak veya marka aramalarında, anahtar kelime aramalarda veya her ikisinde de arama motorlarında görünen olumsuz içeriği dağıtmak için kullanılabilir.

Online itibarınızın eksiksiz bir şekilde yönetilmesini ve sosyal izleme, çevrimiçi PR, olumsuz içerik filtreleme ve kaldırma, etkileşim ve sosyal medya içeriği tanıtımı gibi geniş bir hizmet yelpazesi sunuyoruz. Büyük medya iletişim ağı, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zaman ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılıyor ve tüm içerik, gözle görülür bir hedef kitle ile oluşturuluyor.

Büyük medya iletişim ağı, çevrimiçi dünyada bir marka olarak yarattığınız her şeyin zaman ve yerini bilmemizi sağlar. Bu şekilde, her fırsattan yararlanılıyor ve tüm içerik, gözle görülür bir hedef kitle ile oluşturuluyor.

Effective Web Development Solutions

İnterneti ilgilendiren şirketiniz, ürününüz veya hizmetinizle ilgili geribildirimleri yakından takip eden İtibar Yönetimi raporu sunmaktayız, ayrıca olumlu ve olumsuz basında da raporu bölümlere ayıracağız. Olumsuz yorumları veya arama motoru sonuç sayfalarında (SERP'ler) görünen ve markanız için olumsuz bir ün yaratan incelemeleri izlemek önemlidir ve çevrimiçi satışlarınız ve sorularınız üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Özet akışlarını toplamak için gerekli olan tüm yazılımları ve teknolojileri veritabanımızda sakladığımızdan, ekibimiz tüm İtibar Yönetimi'ni çalıştırabilir ve yönetebilir.

Online PR Yönetimi

Sosyal Mansiyonlar İzleme

Olumsuz İçerik Filtreleme

Negatif İçerik Kaldırma

Vaka Çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

Başarılı Bir İtibar Yönetimi kampanyasının temeli, koşullarınıza ve hedeflerinize derinlemesine bir değerlendirme yapmanızdır. Hizmetlerimizin her biri ihtiyaç ve hedeflerinize bağlı olarak ayrı ayrı kullanılabilir.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bugün bizimle iletişime geçin; markanızın bilinirliğini geliştirmeye, otoritenizi güçlendirmeye ve web sitenize trafik çekmeye yardım edeceğiz.

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(isteğe bağlı)

(isteğe bağlı)

Lütfen, kontrol etmemizi istediğiniz şeyleri bize bildirin.