Pay Per Click Management

Tıklama Başı Ödeme (PPC) Yönetimi

Tıklama Başına Ödeme , anlık bir etki yaratır ve büyük arama motorlarında ilk sayfada olmanızın sonucunda markanıza daha geniş bir erişim sağlar.

Kampanyamız stratejileri, müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve pazar koşullarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Ücretli Arama Ağı Reklamları, Video Reklamcılığı, Görüntülü Reklamlar, PPC Yeniden Pazarlama ve Sosyal Reklamcılık gibi güncel Ödeme Seçenekleri sunuyoruz.

Müşterilerimizin işletme hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan sonuçlar sunarız. Müşterilerimizin hesaplarını günlük olarak yönetir ve teklif fiyatlarını ve bütçeleri izleyerek yatırım getirinizi en üst düzeye çıkarırız.

Üstün sonuçlarımız, müşterimizin işinin ayrıntılı bir genel görünümünü ve tıklama başına ödeme reklamcılığına yönelik istekleri içeren karmaşık ve özel yaklaşımımızın yanı sıra önerilen etkinliklerin öncelikli bir listesini içeren seçeneklerin bir incelemesinden kaynaklanmaktadır.

Ücretli Arama Reklamcılığı

PPC arama reklamcılığı aracılığıyla olumlu bir yatırım getirisi elde edin. Paranızı akıllıca harcayın, hedefli ve uygun maliyetli reklam biçimini kullanın.

PPC Yeniden Pazarlama

Değerli 'potansiyel müşterilerinizi' sadık müşteriler 'haline getirin. Profesyonel ekibimiz, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir strateji geliştirerek ilgi duyan kullanıcıları yeniden etkileşime sokmanıza yardımcı olacaktır.

Sosyal Reklamcılık

Markanız, ürününüz veya hizmetiniz hakkında farkındalık yaratmak mı istiyorsunuz? KPI'ları ve hedeflerinizi hedeflemeyi amaçlayan bir sosyal reklam stratejisi geliştiririz.

Görüntülü Reklamcılık

Marka açıklığını, katılımını ve dönüşümlerini artırmak için bireysel ekran pazarlama stratejileri sunuyoruz. Doğrudan yanıt kampanyalarını ve marka bilinirliği kampanyalarını başarıyla yönettik.

Video Reklamcılık

Biz çevrimiçi reklam uzmanlarıyız. Ekibimiz, markanızın varlığını artıracak video reklamlar oluşturarak rekabet üstünlüğünüzü kazanmanıza yardımcı olmaya hazırdır.

Google AdWords, Bing, Facebook, LinkedIn, Twitter ve YouTube'da ödül kazanan kampanyalar oluşturmak için yeterli deneyime sahibiz.

Çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

420

Sağlanan PPC Yönetimi

213

Ücretli Arama Reklamcılığı

17

Video Reklam Projeleri

141

Görüntülü Reklamcılık Kampanyası

98

Başarılı PPC Yeniden Pazarlamaları

315

Sosyal Reklamcılık Projeleri

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bugün bize ulaşın ve yatırımlarınızdan maksimum getiriyi elde edin.

Fields marked with an * are required

(isteğe bağlı)

(isteğe bağlı)

Lütfen, kontrol etmemizi istediğiniz şeyleri bize bildirin.