Mobile Marketing Services

Mobil Pazarlama

Her gün yeni kanallar ve platformlar ortaya çıkıyor ve mobil cihazlar güçlü bir yol izliyor.

Akıllı telefon kullanıcılarının sayısı sürekli olarak artıyor ve PC kullanıcılarından çok daha fazla, bu yüzden bu kanalın izleyicisine ulaşma olanağı ihmal edilmemelidir. Mobil pazarlama, her zaman, her yerde hedef kitleye ulaşma imkânı veren bir mobil ekranda kolayca gözden kaçırabilen standart afiş reklamın ötesine geçen daha güçlü kullanıcı deneyimleri yaratır.
Mobil pazarlama, kullanıcılarla daha kişisel bir düzeyde etkileşim kurmak için geniş bir fırsat yelpazesi sunmaktadır. Bugün, yalnızca yaş, cinsiyet ve konuma değil, ilgi alanlarına ve mobil tarama verilerine ve belirli bir hedef kitleye ulaşma imkanı veren diğer faktörlere, belirli bir kitle profiline göre çok daha spesifik bir kitleye hitap edebiliyoruz .

Web siteleri geliştiren uzmanlarımız, uygulama hizmetlerimiz bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için uyarlanmıştır. Önde gelen bir mobil pazarlama profesyoneli ekibi olarak, stratejik anahat, kitleyi profilleme, kampanya tasarımı ve geliştirmeden sağlama ve raporlamaya kadar tüm mobil kampanyalarınızı yönetebiliriz.

41%

Mesajlaşma Oranı Artış Oranı

21%

Sayfa Nişan Hızı Artışı

+80k

Ortalama Sayfa Görüntüleme Sayısı

180k

İndirme

İş gereksinimlerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış mobil pazarlama stratejinize yönelik bir ısmarlama analizini sunuyoruz. 

Mobil İlk Tasarım

Mobil cihazlar ve masaüstü bilgisayarlar üzerinde yoğun bir çaba harcayan tüm kullanıcılar için harika bir göz atma deneyimi yaşıyoruz.

Doğru Hedefleme

Mobil pazarlamanın işletme başarısı için potansiyelini biliyoruz, bu nedenle mobil kampanyalarımız doğru hedeflemeye dayanmaktadır

SMS Kampanyalar

SMS mobil pazarlama kampanyaları da dahil olmak üzere çeşitli mobil kanalları bütünleştiren çapraz kanal yaklaşımı kullanıyoruz

Vaka çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

Bize Projenden Bahset!

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bize ulaşın yatırımda önemli getiriler sağlayacak bir Mobil Pazarlama stratejisi vereceğiz.

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(isteğe bağlı)

(isteğe bağlı)

Lütfen, kontrol etmemizi istediğiniz şeyleri bize bildirin.