Local Seach Optimization Services

Yerel SEO

Yerel SEO, müşterilerin kapılarını açmasıyla ilgilidir.

Yerel SEO, web sitenizi yerel listelemelerin en üstüne sürükleyerek işletmenizin görünürlüğünü artırır. Yerel bir işletmeniz varsa, pazarınızı hedefleyen müşteri demografisine ulaşmak için ve yerel sıralamalar yoluyla sitenize coğrafi olarak alakalı bir trafik istiyorsanız bize ulaşın. 

Ajansımız, doğru dış konum sinyallerinin yanı sıra gelen arama bağlantılarını, sayfa ve sosyal sinyaller gönderilmesini ve işletmenizle en alakalı yerler hakkında Google'a sinyalleri incelemesini sağlamak için bulunduğunuz yere özel olarak hazırlanmış yerel bir SEO arama stratejisi sunmaktadır. İşletmenizin organik olarak büyümesine olanak tanıyan daha güçlü bir müşteri tabanını oluşturmanıza izin veren pazarlama stratejileri kullanırız.

Trafik kaynağını düzenli olarak kontrol ederek ve doğruluk için bilgileri sürekli olarak yeniden değerlendirerek yerel arama sonuçlarında daha yüksek sıralamalar elde etmek için büyük çaba gösteriyoruz. Popüler web ve sosyal medya platformlarında profiller oluşturuyor ve hedef kitleye yönelik yararlı bilgiler sunuyoruz.

32,8%

Çevrimiçi işlemlerde artış

56,48%

Gelir artışı

148%

Organik trafikte artış

46%

Mobil trafikte artış
Effective Local SEO Solutions
Ayrıca, işletmenizin yalnızca masaüstlerinde değil, mobil cihazlarda ve tabletlerde de yerel aramalarda görünmesini sağlıyoruz. Amacımız, yerel trafik rakiplerinizin üstünde olağanüstü listeler kazanmaktır.

Yaklaşımımız ile web siteniz kitlenizi doğru bir şekilde hedefleyecek ve bu da kârınızı önemli ölçüde artıracaktır. Ekibimiz, işletmenizin çevrimiçi listelerini doğru ve potansiyel müşterilere ve haritalama sistemlerine göre optimize eder ve bilgilerinize ve işletmenizin bulunduğu yere kolayca erişmenizi sağlar.

Effective Web Development Solutions

Vaka Çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Online pazarlama bütçenizden en iyi sonucu alın ve sizi rakiplerinden daha önde tutalım.

Testimonials

See all testimonials
Fields marked with an * are required

(isteğe bağlı)

(isteğe bağlı)

Lütfen, kontrol etmemizi istediğiniz şeyleri bize bildirin.