Email Marketing

E-Posta Pazarlama

Hedef kitlenizin her bir kesimi için, yeni müşterilere verimli ve etkin bir şekilde katılmak için ürün ve hizmetlerin reklamını yapmaya yardımcı olmak için özel pazarlama kampanyaları hazırlıyoruz.
E-posta pazarlaması, hedef kitlenizle etkili bir bağlantı sağlar ve size en iyi yatırım getirisini sunar. Mevcut ve potansiyel müşterilerinize ulaşın ve onları şirketinizin son fırsatları ve haberleri ile güncel tutun.

Pazarlamacılar, e-postanın özellikle iş getirisi için bir anahtardır ve uzun süren karlı ilişkiler geliştirmeyi kabul eder. Kişiselleştirilmiş, segmentlere ayrılmış ve hedefli bir e-posta pazarlama kampanyası, marka bilinirliği ve dönüşüm sağlama dönüşümleri için önemlidir.


Ekibimiz, mümkün olan en iyi marka etkileşimini elde etmek için araçlar, strateji, uygulama ve sonuç izleme yöntemlerini kullanmaktadır.
Şablon tasarımından izleme ve raporlamaya kadar eksiksiz e-posta pazarlama stratejinizle ilgilenebiliriz.

En İyi E-Posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz, tanımlanan hedef kitleleri çekmek ve bilgi ihtiyaçlarını belirlemek için en iyi stratejiyi geliştirecektir.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz, satışlarınızın ve karlılığınızın önemli ölçüde değişmesine neden olacak şekilde e-posta pazarlama kampanyanızı yönetmek üzere kitlenizle iletişim kurmak için bir e-posta şablonu tasarlamaya, kurmaya ve tedarik etmeye hazırdır.

E-posta Şablonu Tasarımı

Yenilikçi tasarımlarımız ve çözümlerimiz uyumludur ve e-postayla teslim edilebilirliği artırır. Profesyonel tasarımcılarımız mesajınızı hayata geçirir ve markanızla hedef kitle katılımınızı artıracaktır.

İzleme & Raporlama

E-postalarınızı sitenize tıklayan, tıkladıkları ve kimlerin dönüşüm sağladığı gibi kampanyanızın temel özellikleri hakkında ayrıntılı raporlar alın.

Tek tek uyarlanmış içerikten başlayarak uçtan uca e-posta kampanyasına ve programcı yönetimine kadar her şeyi hallederiz.

Çalışmalarımız

Tüm projeleri görün
E-posta pazarlama hizmetlerimizi seçerek çevrimiçi varlığınızı artırın. Ödüllü formülümüz strateji, uygulama ve izleme özelliklerini bir araya getiriyor.

30

Etkin E-posta Kampanyaları

99

E-posta Şablonu Tasarımı

18

E-posta Pazarlama İstemcileri

14

İzleme ve Raporlama Parametreleri

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

Bir ürünü satmanıza, bir sebebi teşvik etmenize veya bir hizmet sunmanıza yardımcı olmak için kişisel içeriğe sahip benzersiz bir stil e-postası tasarlıyoruz. Mesajınızı kitlelere iletiyoruz.

Fields marked with an * are required

(isteğe bağlı)

(isteğe bağlı)

Lütfen, kontrol etmemizi istediğiniz şeyleri bize bildirin.