Web Design Services
 
 

Ortaklık Yönetimi

Reklamveren, yayıncı ve müşteri arasındaki ilişki, satış ortağı pazarlamanın altında yatar.

Affiliate Marketing, online reklamcılığın bir formunu tanımlamak için kullanılan bir terimdir; bu, bir üyeyi bir müşteriye yönlendirmekten ödüllendirmek veya bir müşteriye bir alışveriş yapmak veya bir bülten abone olmak gibi istenen bir işlemi gerçekleştirmek için ödüllendirmekten ibarettir. Bir şekilde Affiliate Marketing, sayfanız için ücretsiz bir tanıtım olarak görülebilir - müşterilerin sizin ürünlerinizden satın almalarını yönlendiren ilgili web siteleri ağı.

14

Ortak Pazarlama Kampanyaları

14

Ortaklık izleme

8

Yeni bağlı kuruluşların istihdam edilmesi

9

Ortaklık ağlarının seçimi

3

İştirak Ödülleri Programı Yönetimi

9

Afiş yaratma

Çalışmalarımız

Tüm projeleri görün

Satış ortaklığı yönetim ekibi, rakiplerinizden daha iyi performans elde etmenize yardımcı olmak için markanızı, teklifinizi ve ürünlerinizi net bir şekilde anlayabilir. Size en uygun yerleştirme ve orijinal satış hacimleri üretirken, sizin için en uygun birden fazla şebeke, dikey yayıncı ve yayıncıya bağlanmamızı sağlamak için gerekli olan teknik ve stratejik tecrübeye sahibiz.

Ayrıca kabul edilen son tarih içerisinde komisyon ödediğinizden emin olarak bağlı sitelerinizle güvenen bir ilişki sürdürmek önemlidir. Başarılı bir kampanyanın anahtarının, markanıza olan güvenini arttırmaya yardımcı olmak için bağlı kuruluşlarınızla güçlü bir ilişki sürdürmek olduğuna inanıyoruz. Profesyonelce eğitilmiş uzmanlarımızın, satışları artırmak ve performansa dayalı bir model içerisinde liderliği artırmak için yenilikçi stratejiler ve diğer üst ortaklarla ilişkiler kurmalarının sebebi budur.

Bize projenden bahset

İşletmenizi çevrimiçi hale getirmenize ve tutku ile büyütmenize yardım edelim

İşletmeniz için bir kuruluş kampanyasının tüm yönlerini yönetebilir ve ürün satışını motive eden bağlı kuruluşların nasıl olacağını biliriz. Hangi bağlı kuruluş ağlarının sektörünüz için en iyi olduğunu biliyoruz ve ürünün bu bağlı kuruluş sitelerinde daha fazla kapsanmasına yol açacak ilişkiler kurmayı biliyoruz.
Fields marked with an * are required

(isteğe bağlı)

(isteğe bağlı)

Lütfen, kontrol etmemizi istediğiniz şeyleri bize bildirin.